Doskonała do nagrywania sportowych wyczynów, ale również na wakacje – kamera sportowa to doskonały zakup dla każdego, kto chce nagrywać swoje aktywne życie. Teraz za tego rodzaju urządzenie wcale nie musimy płacić bardzo dużo!

W przeszłości kamery sportowe były związane z dość dużymi kosztami zakupu – teraz jednak ceny znacząco spadły, dlatego kupimy je w cenie nawet poniżej 100 złotych. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę wtedy, gdy chcemy zakupić dobrą kamerę sportową bez przepłacania?

Co oferują nam niedrogie kamery sportowe?

Oczywiście, jeśli interesuje nas tania kamera sportowa, w takim przypadku nie otrzymamy w niskiej cenie tego, co oferują nam droższe modele. Z drugiej strony wcale nie oznacza to, że sprzęt nie będzie spełniał naszych oczekiwań i przygotowane z nim nagrania będą naprawdę złej jakości. Dla przeciętnego użytkownika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z takimi urządzeniami, to propozycja w sam raz.

Jeśli mówimy o najtańszych kamerach sportowych, które kosztują około 100 złotych, w takim przypadku musimy liczyć się z tym, że urządzenia te zwykle mają tylko jakość nagrywania HD Ready oraz kąt nagrywania rzędu 120 stopni. Podłączenie do komputera z takimi urządzeniami odbywa się przez kabel, więc nie prześlemy filmów Wi-Fi.

Gdy jednak wydamy na kamerę sportową około 500 złotych, możemy zakupić urządzenie nawet w rozdzielczości 4K oraz, oczywiście, Full HD. Będzie mogło również zapewnić nam dobrą stabilizację obrazu i przesył plików przez Wifi. Także plusem będzie możliwość nagrywania w większej liczbie klatek.

Gdzie kupić tanią kamerę sportową?

Jeśli chcesz zakupić kamerę sportową, która nie będzie droga, najszerszy wybór urządzeń znajdziesz on-line. Taka tania kamera sportowa kupiona w sklepie internetowym może być w twoich rękach nawet w ciągu kilku dni po złożeniu zamówienia.

Aby nie przepłacić, warto przede wszystkim skorzystać z porównywarek cen lub samodzielnie zapoznać się z propozycjami w sklepach internetowych. Ceny za ten sam model różnią się nawet o kilkadziesiąt złotych, więc warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z różnymi propozycjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here