Nieprzemakalne prześcieradło dla dzieci

Nieprzemakalne prześcieradło dla dzieci to nowoczesny i bardzo praktyczny produkt, który ma dwie funkcje – jest zwykłym wygodnym prześcieradłem do spania, a jednocześnie skutecznie chroni materac łóżeczka przed plamami z rozlanych soków i innych płynów.

Materac do łóżeczka dziecięcego to niemały wydatek, musimy zatem zadbać o to, aby służył nam jak najdłużej i był zawsze czysty i świeży. Przede wszystkim należy zadbać o higienę otoczenia dziecka i ochronić wnętrze materaca przed wnikaniem płynów. Jeśli w materac wsiąknie dziecięcy mocz lub napój, w jego wnętrzu mogą rozwinąć się szkodliwe bakterie, roztocza, a nawet chorobotwórcze grzyby. Jeśli zatem zależy ci na higienie i chcesz chronić swoje dziecko przed tego typu szkodnikami, koniecznie zaopatrz się w prześcieradło nieprzemakalne dla dziecka.

Nieprzemakalne prześcieradło dla dziecko to higiena i ochrona przed chorobami

Tego typu produkt został stworzony z dwóch warstw materiału. Warstwa zewnętrzna to przyjemna w dotyku tkanina, która zapewni dziecku komfortowy sen. Warstwa wewnętrzna natomiast została wykonana z nieprzemakalnego materiału PU, który nie pozawala wilgoci przeniknąć do wnętrza materaca. Pamiętaj, że zwykłe prześcieradło łatwo nasiąka wilgocią i przekazują ja dalej, w głąb materaca. O ile pokrowiec materaca dziecięcego można przeważnie zdjąć i wyprać, o tyle jego wnętrza nie da się umyć, dlatego najlepszym i w zasadzie jedynym sposobem na jego higienicznie utrzymanie jest niedopuszczanie do zalania. Idealnie sprawdzi się tu właśnie prześcieradło nieprzemakalne dla dzieci.

W sklepie z meblami i dodatkami dziecięcymi Sarenka.eu znajdziesz np. prześcieradło nieprzemakalne 190×90 oraz prześcieradło nieprzemakalne 140×80. Są to higieniczne prześcieradła nieprzemakalne na gumkę pasujące do wszystkich typów materacy, które chronią je przed zabrudzeniami, jednocześnie dbając o zdrowie twojego dziecka. O znakomitych właściwościach prześcieradeł świadczy certyfikat Oko-tex Standard.

Prześcieradło nieprzemakalne na gumce nie podrażnia skóry dziecka

Wszystkie prześcieradła nieprzemakalne dla dzieci dostępne w sklepie Sarenka.eu są przewiewne, lekkie, nie elektryzują się, a dodatkowo zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Wbrew obawom wielu rodziców takie nieprzemakalne prześcieradło ma specjalna konstrukcję, dzięki czemu skóra śpiącego na nim dziecka nie odparza się i nie jest podrażniana.

Nieprzemakalne prześcieradło na gumce nie przesuwa się i stabilnie przylega całą swoją powierzchnią do materaca. Jeśli się zabrudzi – wystarczy je zdjąć i wyprać, a materac pozostanie nieskazitelnie czysty. To daje dużą wygodą podczas codziennego prania rzeczy o dziecka, co z pewnością doceni każdy rodzic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here