Poznaj matowe pomadki Maybelline Color Sensational Matte

Od kilku sezonów matowe pomadki, w rożnych kolorach, są hitem. A największą furorę robią szminki Maybelline Color Sensational Matte. Sprawdzamy z czego to wynika i na czym polega ich sukces.

Matowe pomadki już od dłuższego czasu cieszą się sporą popularnością. W swojej ofercie ma je każda szanująca się makijażowa marka. Jednak numerem jeden jest wśród nich Maybelline i jej seria Maybelline Color Sensational Matte. Skąd ta pewność? Otóż…

Maybelline Color Sensational Matte nadaje ustom matowy efekt w głębokich, nasyconych kolorach. Można wybierać spośród pięciu wyrazistych odcieni: nude embrace, rose rush, magnetic magenta, craving coral oraz siren in scarlet. Każdy z nich ma w sobie „to coś”, co powoduje, że zakochujemy się na zabój.

To pomadki, które sprawdzą się jako codzienne podkreślenie ust, ale są też bardzo dobrym narzędziem do wykonania zmysłowego, wieczornego makijażu. Natomiast, co do właściwości, to Maybelline Color Sensational Matte mają kremową konsystencję wzbogaconą miodem, woskami zmiękczającymi oraz witaminą E – znaną bardzo dobrze z właściwości przeciwutleniających, a to powoduje z kolei, że usta są nawilżone, wizualnie zwiększone i odżywione, niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku, a sam makijaż sprawia wrażenie niewidocznego. Co więcej, formuła kosmetyku pozwala skórze oddychać. Dobrze jest wiedzieć też, że dla najlepszych efektów aplikację produktu najlepiej jest zaczynać od środka górnej wargi ku kącikom (starajmy się przy tym jednak zachować naturalny kontur ust). Nałożenie już jednej warstwy przyniesie w pełni satysfakcjonujący efekt. Natomiast jeżeli komuś bardzo zależy na wyjątkowo głębokim kolorze, warto dodać również druga warstwę.

Korzystając z  Maybelline Color Sensational Matte na wiele godzin zapewniamy sobie na ustach uczucie komfortu. Szminki z tej kolekcji są przy tym trwałe (utrzymują się przez około pięć godzin, oczywiście bez rozmazania) i nie wysuszają warg, więc nie trzeba pod nie stosować pomadki pielęgnacyjnej, co zdarza się – wcale nie tak rzadko – przy innych matowych szminkach. Mechanizm Maybelline Color Sensational Matte nie budzi najmniejszych wątpliwości, a sam produkt ładnie, prosto i przyjemnie rozprowadza się. Do tego dochodzą eleganckie, srebrne opakowanie oraz łatwość w zmywalności (wystarczy płyn micelarny).  No i samo stosowanie jest miłe dzięki łagodnemu dla nozdrzy zapachowi.

Natomiast to, czego nie otrzymamy wraz z Maybelline Color Sensational Matte to na przykład grudki, efekt „maski”, smugi czy lepkość.

Warto więc skusić się na pomadki Maybelline Color Sensational Matte. Stanowią one bardzo dobry wybór, jeżeli jesteśmy wielbicielkami klasyki oraz klimatów retro. Poza tym z matową szminką zawsze wygląda się niezwykle elegancko, a na tym zależy każdej kobiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here