Posiadanie smartfonu w dzisiejszych czasach nie powinno już nikogo dziwić.  W ramach rosnących potrzeb konsumenckich, jak i wzrostu technologicznego, tworzone są coraz to bardziej nowoczesne modele. Mobilność, model wyposażony w liczne, użyteczne aplikacje, możliwość gry w ciekawe tytuły w dobrej grafice oraz aparat, najlepiej z możliwością edytowania zdjęć – to część cech, na które patrzą użytkownicy smartfonów. Rynek urządzeń mobilnych jest przytłoczony markami, gdzie często każda różni się wyłącznie drobnymi parametrami, a co za tym idzie – również ich ceną. Wiele osób w związku z tym decyduje się na oszczędność.  Gdzie zatem szukać sprzętów wartych uwagi za niższą cenę?

Sprawdź ofertę promocyjną sklepu Alsen – https://alsen.okazjum.pl/

Gdzie szukać smartfona do 400 zł?

Wielu z nas najpierw myśli o wyszukiwarce Google, a następnie… zagląda na stronę Allegro. Duża rzesza internautów decyduje się właśnie tam poszukiwać upragnionego modelu. W trakcie poszukiwań niemalże od razu można natknąć się na liczne oferty tańszych smartfonów. Sprzedający podają też liczne informacje o parametrach, co stanowi wiarygodny opis produktu. Ciekawostką dotyczącą Allegro jest fakt, że sama firma wychodzi z inicjatywą i również zamieszcza artykuł wraz ofertami smartfonów do nabycia w niższej cenie.

Innym tropem, którym można podążać w celu zakupu smartfona w cenie do 400 zł, jest możliwość szukania w największych marketach ze sprzętem elektronicznym, np. Media Markt, Saturn, Euro Rtv Agd czy Media Expert. W tym przypadku musimy się liczyć z przewertowaniem licznych stron ofert, ponieważ, jak szybko zauważymy, dominują te w znacznie wyższej cenie. Do wartych uwagi znalezisk na stronie Saturna można zaliczyć smartfony: Myphone Prime 2 Midnight Black czy Alcatel Pixi 4. Przeglądając oba modele da się zauważyć, że istnieje możliwość ich zakupu na raty, ale też znajdują się opcje dodatkowych opłat, np. w postaci dodatkowej gwarancji.

Część użytkowników woli nabyć urządzenie wraz z ofertą, na abonament albo w jakimś pakiecie. Wtedy zakup smartfona często wiąże się z dodaniem kilku złotych do abonamentu, czego płacąc w ratach, nie odczuwa się tak bardzo. Taka opcja stanowi zatem dobrą alternatywę.

Na jakie aspekty warto zwracać uwagę?

Zagorzali poszukiwacze, z pewnością znajdą taki model, który będzie znajdował się w upragnionej przez nich cenie. Bardziej istotną kwestią jest jednak to, na jaki model warto zwrócić uwagę. Znajdą się tacy, dla których będzie się liczył najtańszy smartfon,  z dostępem do internetu, dla innych ważna będzie trwałość modelu, a dla kolejnych długa żywotność baterii.

Zważywszy na coraz większy rozwój i zastosowanie smartfonów, innym wymogiem, jaki stawiają sobie użytkownicy, jest opcja grywalizacji. Każdy smartfon posiada  możliwość ściągnięcia gier, ale te najdroższe modele z pewnością w pełni zadowolą największych fanów gamingu.

Dla wielu dobrym rozwiązaniem przed kupnem smartfonu, zwłaszcza tego do 400zł, będzie zorientowanie się w sieci i poznanie opinii innych na temat parametrów danego modelu.

Zawsze też można udać się do sklepu stacjonarnego, znaleźć interesujący nas model i poprosić obsługę o fachowe rady. Opinia kogoś, kto dobrze się na tym zna, z pewnością pomoże w wyborze, a my sami możemy dzięki temu czuć się bardziej komfortowo wiedząc, że dokonaliśmy racjonalnego wyboru.

Opcji znalezienia smartfonu do 400 zł jest wiele, ważne by skupić się bardziej na jego parametrach. Zawsze też warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników, by móc dokonać właściwego wyboru.

Tanich smartfonów warto poszukać na półkach hipermarketów. Nie przepłącaj i skorzystaj z gazetek online na avans.promoceny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here