Wiadomą rzeczą jest, że rzęsy to czuły punkt każdej kobiety. To panie poświęcają im najwięcej uwagi i czasu, malują je, obserwują wnikliwie i interesują się tym, czym je pielęgnować.
Panowie podchodzą do tej kwestii dosyć pragmatycznie: rzęsy jak to rzęsy, są bo muszą być… otóż to. Co jednak, gdy zaczynają wypadać tak, że nawet mężczyźni się niepokoją. Jak i czym zażegnać problem z rzęsami?

Rzęsy w górę, czyli jak powstrzymać utratę włosków

Przyczyn utraty rzęs jest wiele. Panie mogą ten fakt przypisać nieodpowiedniej pielęgnacji i źle dobranym kosmetykom. U panów najczęstszą przyczyną jest palenie papierosów, nadmierne pocieranie oczu, choroby i zażywane leki. Na niekorzyść rzęs działa również alkohol, który osłabia cebulki włosowe.

Ostatnią rzeczą, o jakiej myślą panowie w takiej sytuacji, jest wizyta u kosmetyczki, lekarza lub w jakimkolwiek innym gabinecie. Na szczęścicie dziś nie jest to konieczne, ponieważ na rynku pojawiła się odżywka do rzęs. To produkt, które nie wymaga wizyt u specjalistów, Nie wymaga zaawansowanych kuracji. Jego użycie nie zajmuje czasu.

Odżywka do rzęs – działanie i stosowanie

Mała i obła buteleczka zawiera pędzelek, którym nanosi się odżywkę na powieki (specyfik nakłada się na górna i dolną linie rzęs). Wystarczy to robić raz dziennie, wieczorem. Odżywka do rzęs natychmiast wsiąka w skórę i dociera do cebulek. Tam zaczyna swoja walkę z wypadającymi i osłabionymi włoskami. Najlepsza odżywka do rzęs jest w stanie zregenerować włoski w niecały miesiąc.

Gdy efekty „widać gołym okiem”, czyli kiedy rzęsy odrosły i przestają wypadać, można aplikować odżywkę rzadziej, czyli jedynie 2-3 razy w tygodniu. Serum do rzęs znacznie poprawia wygląd i kondycję włosów, a dodatkowo- przyspiesza ich wzrost. Panie z pewnością będą oczarowane tym, ze regularne stosowana odżywka wydłuża i pogrubia włoski, a nawet zagęszcza kobiece rzęsy na całej linii. Jest ona wręcz zalecana po zabiegu przedłużania rzęs, który bardzo niszczy włoski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here