Warto wybrać się na Malediwy. Słyną one z pięknych plaż, z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą o turkusowej barwie. Idealna pogoda sprawia, że to doskonałe miejsce na wypoczynek.

Wycieczki objazdowe Malediwy – dlaczego warto wybrać się do Male?

Male to stolica Malediwów, gdzie większość mieszkańców wyznaje islam, zatem miasto posiada wiele meczetów, m.in. Friday Mosque, który ma największy minerat. Codziennie o tej samej godzinie odbywają się tam modły, w trakcie których życie w mieście zamiera i słychać tylko głos immama, nawołującego do modlitwy.

Będąc w Male, warto również zobaczyć Pałac Prezydencki, gdzie rezyduje prezydent Malediwów oraz Muzeum Narodowe, w którym można zobaczyć liczne wystawy, między innymi dotyczące broni.

Wycieczki objazdowe Malediwy – rajska wyspa

Malediwy poza pięknymi plażami słyną także z krajobrazów, gdzie można zobaczyć drzewa kokosowe, chlebowe, a także wybrać się do podwodnego królestwa koralowców. Można tam skorzystać z nauki nurkowania i zobaczyć na własne oczy płaszczki i delfiny. Wspaniałą atrakcją będzie wspólne pływanie z delfinami.

Wycieczki objazdowe Malediwy – oferta all inclusive

Malediwy pomimo swojej małej wielkości posiadają szeroką bazę hotelową, gdzie znajduje się wiele obiektów all inclusive. Wysoki standard przyciąga wielu turystów. Prywatne plaże oraz baseny są dodatkową atrakcją. Można również zasmakować w tradycyjnej kuchni.

Warto wybrać się także na Atol Ari, które oferuje również piękne plaże. Są tam jaskinie i szczeliny oraz jedno z najlepszych miejsc do nurkowania, które nazywa się Fish Head. Dla doświadczonych nurków polecana jest Manta Reef.

Na wyspie znajduje się wiele ekskluzywnych restauracji, kort tenisowy. Wieczorem można się wybrać także na dyskotekę. Jeżeli jesteśmy na wakacjach z rodziną, dzieci można powierzyć animatorom, którzy zabiorą je na plac zabaw oraz opowiedzą o historii.

Kolejną wyspą na Malediwach, którą powinno się odwiedzić jest Ras Dhoo. Cieszy się ona niezwykłą popularnością wśród turystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here