Pośród wielu pomysłów na prezent jest kilka opcji, które zawsze będą dobrym wyborem.

Jednym z takich pomysłów są ekskluzywne artykuły piśmienne. Będzie to idealny prezent dla świeżo upieczonego magistra czy doktora, jako podziękowanie za wieloletnią pracę, czy też opiekę w pracy naukowej. Piękny długopis może być też trafionym pomysłem w przypadku awansu w pracy.

Pióro czy długopis Parker

Jeśli mowa jest o eleganckich artykułach piśmiennych, do głowy od razu przychodzi marka Parker. Wśród wielu dostępnych na rynku to właśnie ona od wielu lat jest synonimem jakości, niezawodności oraz dobrego smaku.  Oferuje ona zarówno pióra, jak i długopisy najwyższej jakości. W przypadku konieczności wyboru pióro czy długopis warto zastanowić się chwilę i pomyśleć, czy dana osoba lubi pisać piórem czy woli praktyczny, a równie elegancki długopis. Dziś już nie każdy lubi i potrafi pisać piórem, wymaga to więcej skupienia i staranności.

Jakość wykonania produktów Parker

Długopisy Parker to perfekcyjne połączenie wyjątkowego kunsztu wykonania z ponadczasową elegancją. Szlachetne linie, dbałość o detale zapewniają niebywały komfort pisania.  Posiadacz takiego długopisu może poczuć się wyjątkowo. Dzięki nim pisanie urasta do rangi sztuki. Odpowiednio wyważone, dobrane do stylu posiadacza, sprawiają, że pisanie odręczne staje się prawdziwą przyjemnością.

W bogatej ofercie długopisów Parker dostępne są wykonane w całości ze stali nierdzewnej, z połączenia stali z żywicą czy metalami szlachetnymi. Można wybierać z wielu modeli od tych najbardziej klasycznych w stonowanych kolorach, po nowoczesne w intensywnych barwach. W zależności od wykonywanej profesji czy temperamentu istnieje możliwość wyboru odpowiedniej linii długopisów Parker.  Np. linia sonet adresowana jest do osób ceniących ponadczasową klasykę, linia Urban czy IM adresowana jest do energicznych osób lubiących nowoczesność oraz miejski styl.

Ma to duże znaczenie zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy profesjonalizm czy nawet ludzie oceniani są przez pryzmat pierwszego wrażenia. Podobno kluczowe znaczenie ma tu pierwsze 30 sekund. Warto, więc zadbać o to aby nasze atrybuty zawodowe odpowiednio nas reprezentowały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here