Mezoterapia igłowa

Zabiegi kosmetyczne to coraz bardziej modne i popularne działania, wykonywane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dzięki nim możliwe jest upiększanie własnego ciała, poprawa wyglądu, jak również wpływ na psychikę i samoocenę. Wiele zabiegów kosmetycznych powiązanych jest z poprawą wizerunku, ale także jakością i kondycją skóry czy poszczególnych partii ciała.

Wiele pacjentów decyduje się na terapię ponieważ czuje pewnego rodzaju dyskomfort, chce pozbyć się niedoskonałości, nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej lub zamaskować efekty niektórych efektów innych operacji czy nieprzyjemnych zdarzeń. Jednym z popularnych działań jest zabieg mezoterapii igłowej. Czym on się charakteryzuje? Komu jest dedykowany? Jak przebiega terapia? Gdzie wykonać bezpieczny i skuteczny zabieg upiększający? Jakie przeciwwskazania mogą wykluczyć możliwość wykonania tego rodzaju czynności?

Mezoterapia igłowa Poznań to zabieg, którego celem jest przede wszystkim nawilżenie skóry oraz nadanie jej pięknego, żywego i młodego charakteru. Podczas niego do organizmu dostarczane są odpowiednio dobrane substancje nawilżające, odżywcze, regenerujące i uzupełniające. Mikro nakłucia wykonywane przez fachowca, przenikają w głąb naskórka dając możliwość całkowitej i efektywnej przemiany.

Klinika wrosinski.pl to miejsce, które z wielką starannością wykonuje szereg działań upiększających. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa, proponowana wszystkim klientom, a głownie tym, którzy:

– utracili jędrność skóry – zwiotczenie, widoczne działanie grawitacyjne,
– posiadają drobne zmarszczki,
– borykają się z problemem cellulitu,
– mają obręcze na szyi i karku,
– męczą się z problemem zapadniętych i wiecznie zmęczonych oczu,
– posiadają rozstępy lub cienką, niemalże przezroczysta skórę, itp.

Zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej, które przed terapią przeprowadza szczegółowy i precyzyjny wywiad z pacjentem. Czynności wykonywane są za pomocą cieniutkich igieł wbijanych pod skórę. Strzykawki lub specjalne pistolety regulują głębokość wkłucia.

Zabieg jest bezbolesny i nie sprawia żadnego dyskomfortu dla odbiorcy. Zabieg wykonywany na twarzy porównywalny jest do działań chirurgii plastycznej i przynosi widoczne i zadowalające efekty. Same czynności regeneracyjne trwają około pół godziny, a do samego zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Działania przeznaczone są dla osób w każdym wieku, a po wykonaniu specjalistycznego postępowania terapeutycznego należy spodziewać się niezbyt długiego okresu regeneracji i rekonwalescencji. Choć zabieg jest całkowicie bezpieczny należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, które mogą stale lub chwilowo wykluczyć możliwość wykonania mikro nakłuć. Są nimi przede wszystkim:

– ciąża i okres karmienia piersią,
– różnorodne stany zapalne skóry,
– terapia lekami obniżającymi krzepliwość krwi,
– alergie i uczulenia,
– choroby nowotworowe,
– objawy świadczące o ryzyku wystąpienia zwłóknień skórnych,
– wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here