Centrum handlowe a randki

Wielu mężczyzn ostatnimi czasy zaczęło zabierać wybranki swojego serca na randki właśnie do centrum handlowego. Wiele bardzo popularnych miejsc takich jak Arkadia, Złote Tarasy, czy galeria Mokotów przyciągają do siebie swoimi sklepami, restauracjami, kinami, a nie raz również siłownią. Tylko czy jest to odpowiednie miejsce na romantyczne spotkanie z ukochaną? Większość kobiet ceni u mężczyzn kreatywność, wenę twórczą i inwencję. Chcą by mężczyzna zabierał je w niespotykane miejsca, zaskakiwał pomysłami, a także nie pozwolą na nudę i rutynę. Czyż nie tak drogie panie?
Jeżeli uważacie panowie, że galerie spełniają te warunki to nie widzę żadnych przeszkód by zabrać tam swoje dziewczyny. No dobra, ale kolejnym ciekawym pytaniem będzie, o której porze zabrać partnerkę na ową randkę. Doba, składająca się z 24 godzin, wszystkie z nich ma w subtelny sposób rozpisany ze względu na uczucia. Co oznacza godzina 21 21 albo o której godzinie mężczyzna zdradza? Wg niektórych mówi się, że o wspomnianej porze planuje się randkę. Jest to zarazem dziwne, ale i intrygujące. Dlaczego akurat ta? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, jednak już przy wielu osobach to się sprawdziło.
Spróbujcie może to akurat będzie szansa dla Was? Jeżeli już trafcie z godziną nie zapomnijcie o dobrych manierach podczas shoppingu. Zabierzcie kobietę do sklepów, które ją interesują. Ubrania, biżuteria, ekskluzywne perfumy. Towary, które normalnie Was nie interesują przy pięknej kobiecie przestają nas nudzić i sprawiają, że nawet najbardziej ociężali mężczyźni umieją doradzić płci pięknej w czym wygląda dobrze, a co należałoby zmienić.

http://www.miedzycechowy.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo nowego w Lidlu?
Następny artykułUśmiech, czy smutek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here