Co nowego w Lidlu?

Jest poniedziałek. Lodówka świeci pustkami a ty zastanawiasz się co nowego w Lidlu?
Oferta Lidla
Oferta sklepu Lidl, niemieckiego marketu, jest bardzo urozmaicona. Nie jesteś jedyną osobą, która często zastanawia się co nowego w Lidlu, co można kupić, z czego przygotować pyszne jedzenie, udekorować dom lub domowy warsztat wyposażyć w nowe narzędzia. Moja mama niemal codziennie pyta mnie, co nowego w Lidlu? Czy widziałaś gazetkę, czy patrzyłaś może na gablotę przed sklepem, żeby sprawdzić co nowego w Lidlu?

Tygodnie tematyczne
Bardzo dużą różnorodność w Lidlu wprowadzają tygodnie tematyczne. Gazetki wyłożone przy wejściu do sklepu, opisujące tygodnie tematyczne jasno pokazują co nowego w Lidlu w każdym tygodniu tematycznym.

Ulubiony tydzień tematyczny
Moim ulubionym tygodniem tematycznym w Lidlu jest tydzień włoski. Kiedy tylko widzę reklamy w telewizji zastanawiam się, co w ofercie powtórzy się z asortymentu, który zna a co nowego w Lidlu zaprezentują tym razem menadżerowie odpowiedzialni za asortyment?

Co nowego w Lidlu w tygodniu włoskim?
Na specjalnych regałach pojawiają się nowości. Bardzo lubię kupować te nieznane produkty i odkrywać smak, konsystencję, strukturę produktów i rozmawiać o tych odkryciach ze znajomymi. Często kupuję makarony, passaty, doskonałą oliwę. Kiedy wpadają do mnie koleżanki, oglądamy gazetki z tygodnia włoskiego, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie: co nowego w Lidlu? Każda z nam ma swoje ulubione produkty. Ja uwielbiam długo dojrzewające szynki, tiramisu i paluchy chlebowe z rozmarynem.

Warto zaglądać często do tego sklepu, żeby sprawdzić co nowego w Lidlu. Jest zawsze smacznie i świeżo.

http://www.kobietaimoda.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here