zegarek
fot: pixabay.com

W dzisiejszych czasach zegarek może wydawać się przeżytkiem ze względu na powszechne użycie telefonów komórkowych, które spełniają wiele funkcji. Między innymi pokazuję godzinę, datę, mierzą kroki etc. Mogło by się wydawać, że zegarki już dawno przestały być potrzebne i stały się jedynie reliktem przeszłości.

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/o-zegarkach-timex/

Nic bardziej mylnego. Historia marki Timex sięga roku 1854. Można by powiedzieć, że w tej wieloletniej historii czasomierzy, wiele się wydarzyło i ewaluowało, ale do dnia dzisiejszego zarówno marka Timex jak i historia zegarków naręcznych ciągle się tworzy, dopisując kolejne rozdziały do swojej historii.  Zegarek Timex z pewnością jest rozpoznawalny przez wielu użytkowników innych marek. Może mieć rzesze przeciwników, ale z pewnością znajdzie się jeszcze większa grupa zwolenników specyficznego designu, logo marki, a także specjalnej funkcji podświetlania tarczy, która to funkcja może być uznawana za jeden ze znaków rozpoznawczych tego amerykańskiego brandu.

Niepowtarzalny styl

Wydaje się,  że zegarki Timex cały czas poszukują kompromisu pomiędzy nowoczesnym stylem i wzornictwem, którego tak bardzo szukają młodzi ludzie a tym, co może być uważane w biznesie i świecie wielkich korporacji za wyznacznik dobrego stylu. Zegarek nie jest od dawna tylko narzędziem do wskazywania czasu. Jest gustowną męską biżuterią lub też gadżetem wskazującym na styl życia jego właściciela.

Zegarki Timex tworzą swój własny specyficzny styl, cały czas ulegają zmianom wyznaczając trendy, za którymi może będą podążać inne marki. Pozostają z drugiej strony wierne swojej wieloletniej tradycji. 

Ponadczasowa elegancja

Można zadać sobie pytanie, co nas jeszcze czeka w  nieodległej przyszłości. Jak Timex będzie się zmieniał  i reagował na zmiany w otaczającym na świecie. Czy pozostanie tylko gustownym dodatkiem, który warto kupić na prezent dla przyjaciela czy też będzie spełniał kilka nowych funkcji, o których jeszcze teraz nie mamy pojęcia. Sam chciałbym, aby Timex stworzył taką nową potrzebę  i zaskoczył swoich fanów. Jestem pewny, że konstruktorzy, którzy od lat pracują nad jego wyglądem i funkcjonalnością jeszcze nie raz nas zaskoczą i spowodują, że zakup nowego zegarka padnie właśnie na markę Timex.

Przeczytaj też: http://nieoficjalnie.pl/portfel-dla-nastolatka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here