sesja brzuszkowa kobiety w ciązy
fot. Pexels

Ciąża to magiczny czas dla każdej kobiety. Warto uchwycić w kadrze te niepowtarzalne chwile. Ostatnio dużą popularność zyskały tzw. sesje brzuszkowe.

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/sesja-brzuszkowa/

Ciąża na fotografii

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu. Ciało kobiety zmienia się z miesiąca na miesiąc. W tym czasie najbardziej zacieśniają się też więzi matki z dzieckiem. Ten niezwykły czas warto utrwalić na fotografii, która zawsze będzie przypominała rodzicom, że wydali na świat wyjątkową maleńką istotę.

Zdjęcia brzuszkowe wykonuje się najczęściej na etapie zaawansowanej ciąży. Jest to zalecane nie tylko z powodu, że brzuch ciężarnej jest bardzo widoczny, ale również dlatego, że tuż przed porodem przyszła mama odczuwa największą ekscytację i radość wynikającą z nadejścia dziecka.

Fotograf od brzuszków

Sesje ciążowe cieszą się obecnie ogromną popularnością. Na rynku pojawili się fotografowie, którzy specjalizują się wyłącznie w tego typu zdjęciach. Jeśli zdecydujemy się na profesjonalistę w tym fachu można mieć pewność, że fotografie z chwil ciąży będą naprawdę magiczne.

Na sesję fotograficzną warto umówić się już zawczasu, ponieważ brzuszkowi specjaliści mają wzięcie – posiadają zarezerwowane terminy na kilka tygodni, jak nie miesięcy do przodu, dlatego warto mieć to na uwadze.

Jak się przygotować do sesji z brzuszkiem?

Najpierw trzeba zadać sobie pytanie, gdzie chcemy wykonać zdjęcia. Sesja w plenerze zawsze będzie dobrym pomysłem, ponieważ natura tworzy najlepsze tło do fotografii – mistyczny las, usłana kwiatami polana czy morskie fale dodają dużej energii finalnym zdjęciom. Istnieje jednak ryzyko, że w wyznaczonym terminie sesji, pogoda może być kapryśna i dać nieoczekiwane opady deszczu.

A może sesja w studio fotograficznym? Profesjonalni fotografowie często posiadają dobrze wyposażone pracownie, które umożliwiają wykonanie zdjęć w anturażu rodem z instagramowych wnętrz.

Dobrym pomysłem będzie także wykonanie sesji ciążowej w domu, który stanie się tłem do pierwszych rodzinnych wspomnień.

Zobacz także: http://nieoficjalnie.pl/pierwsza-ciaza-krok-po-kroku/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here