Najlepszy Smartphone do 1000 PLN

Jeszcze 10 lat temu nikt nie słyszał o dotykowych ekranach a co dopiero żeby zamontować je w telefonach a dziś praktycznie każdy z nas posiada smartphone. Moda na dotykowe ekrany zagościła na stałe w naszych telefonach. Przemysł elektroniczny rozwija się bardzo szybko, do telefonów montowane są coraz to lepsze podzespoły, a co za tym idzie że ich cena również rośnie proporcjonalnie do jakość. Telefony komórkowe powoli wypierają z rynku laptopy czy komputery stacjonarne. Kto by włączał laptopa jeśli może sprawdzić maila w 10 sekund na telefonie i zapomnieć o temacie. Tak jak przy kupnie samochodów istnieje magiczna granica 10 tysięcy złotych tak samo w przypadku telefonów też istnieje podobny pułap a mianowicie 1000 złotych.

Więc, jaki telefon do 1000 złotych, wybrać dla przeciętnego zjadacza chleba?

Pierwszą rzeczą jaką zrobimy to zastanowienie się czy mamy jakiekolwiek predyspozycje co do marki, albowiem na rynku jest dostępnych bardzo dużo firmy, niektóre dopiero wchodzą na nasz rodzimy rynek np. Xiaomi i ich telefony są znacznie tańsze od obecnych już na rynku firm tj. Samsung, Apple, Nokia, Huawei oraz wiele innych. Drugim kryterium będzie główny cel dla jakiego potrzebny nam smartphone. Niektóry kupują dany model ze względu na świetny aparat i jego możliwości, inni kupują bo dany model ma bardzo dużo dostępnej dla użytkownika pamięci wewnętrznej. A jeszcze inni ze względu na płynną pracę w codziennym użytkowaniu. Jeszcze inni potrzebują mieć możliwość włożenia dwóch kart SIM. Każdy z nas ma swoje preferencje, a telefonów jest tak dużo że, wszystkim można dogodzić.

Na dzień dzisiejszy nasz rodzimy rynek smartphone został zdominowany przez chińskiego producenta, czyli firmę Xiaomi. W cenie do 1000 złotych znajdziemy kilka ciekawych model wartych uwagi, między innymi model: ” Mi A2 Lite „. Bardzo dużą zaletą tego modelu jest jego bardzo pojemna bateria. Przy mieszanym użytkowaniu starczy jej nawet na 2,5 dnia. Dostajemy ekran w rozdzielczości FullHD, świetny 12 mega pikselowy aparat fotograficzny, ekran jest dotykowy, producent daje nam 64 GB pamięci wewnętrznej oraz najnowsza wersję Androida na pokładzie a to wszystko za jedyne 850 złotych. Zakładając że nasz budżet to 1000 złotych to za resztę możemy dokupić sobie zewnętrzną kartę pamięci pamięci.

Kiedy zastanawiasz się jaki telefon do 1000 PLN, to masz problem bo modeli są setki ale na pewno coś dla siebie znajdziesz.

http://tubator.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrudna walka z trądzikiem
Następny artykułLekka dieta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here