seriale

Seriale, które możemy obejrzeć po ciężkim dniu w pracy, lub takie, które mogą być odskocznią od codziennego życia są naprawdę świetnym pomysłem na spędzanie czasu. Oglądając możesz przenieść się w życie z serialu i przeżywać to co obecnie przeżywa bohater. Pozwala to na miłe ,,odmóżdżenie się’’ od codziennych obowiązków. Poniżej znajdziesz kilka propozycji seriali, które możesz obejrzeć sam relaksując się jak i ze znajomymi i jak i drugą połówką. Zobaczcie sami!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/seriale-na-netflixie/

,,Dom z papieru’’

Kto z nas nie lubi oglądać seriali, które do ostaniej minuty potrafią trzymać w napięciu? Jeżeli jesteś fanem właśnie tego typu seriali, to ,,Dom z papieru’’ jest właśnie dla Ciebie. Serial to opowieść historii z gatunku heist. 

Jednym z głównych bohaterów serialu jest Profesor, który rekrutuje grupę ośmiu przestępców. Celem dla rabusiów staje się hiszpańska mennica. Profesor poszukuje ludzi, którzy nie mają nic do stracenia i są gotowi podjąć to ryzyko. Plan bohatera jest jednak doskonały w każdym calu, jednak wszystko zaczyna się rujnować kiedy ludzkie emocje przejmują stery.

Obecnie serial ma 4 sezony, z czego ostatni wyszedł całkiem niedawno, ponieważ wydany został na początku kwietnia tego roku. Każdy, kto wciąga się w serial, od razu zostaje jego wielkim fanem. Przekonajcie się sami!

,,Przyjaciele’’

Jeżeli jesteś typem osoby, która od dreszczyku emocji i zwrotów akcji woli oglądać coś na poprawę humoru, to z pewnością powinieneś zdecydowanie skusić się na serial jakim są ,,Przyjaciele’’. Jest to jeden z kultowych sitcomów w historii telewizji, który dostępny jest w serwisie Netflix. Dostępne są tam wszystkie możliwe sezony, także to nie mała gratka dla fanów tego serialu.

Serial opowiada o grupce przyjaciół (Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler i Joey), zamieszkujących Manhattan. Spędzają oni ze sobą mnóstwo czasu, świetnie się przy tym bawiąc. Potrafią oni naśmiewać się z własnych słabości i wad, a także wspierać, w trudnych dla siebie momentach.

,,Dom kwiatów’’

Jest to serial przepełniony czarnym humorem. Opowiada on o zamożnej rodzinie, która jest pochodzenia meksykańskiego. Wiedzie ona biznes, który z pozoru wydaje się prosperować perfekcyjnie. Odcinki są pełne tajemnic, a widz krok po kroku śledzi losy rodziny. 

Zobacz też: http://www.joujou.pl/cwiczenie-w-domu-czy-na-silowni/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here