Co jest bardziej opłacalne – kupowanie odzieży przez internet, czy też przez tradycyjne sklepy stacjonarne? Która opcja wiąże się z większym ryzykiem i która z nich jest wygodniejsza i bardziej praktyczna? Na te wszystkie pytania odpowiemy sobie w poniższym artykule.

Dlaczego warto kupować w sklepach stacjonarnych?

Zakup odzieży w sklepie stacjonarnym jest jakby nie patrzeć zakupem w sprawdzonym, istniejącym miejscu. To zawsze dawało Klientom większe poczucie bezpieczeństwa.

Nie da się też ukryć, że w sklepie widzimy towar, który chcemy zakupić. Możemy go przymierzyć, dotknąć, sprawdzić itd. Jeśli po dłuższym namyśle nam się on nie spodoba, to zawsze możemy go odstawić na wieszak.

Sklepy stacjonarne dają możliwość nawiązania zupełnie nowych znajomości. Zresztą integracja z innymi ludźmi jest tu bardzo silna.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym?

Mamy dostęp do większej gamy produktów – odzież to towar specyficzny, w większości e-sklepów jest go bardzo dużo. Co więcej – nie musimy się tu martwić o brak niektórych rozmiarów lub modeli.

Sklep internetowy jest tańszy – ponosi znacznie mniejsze koszty działalności. Zwłaszcza, jeśli jest oparty na darmowym oprogramowaniu.

Sklep internetowy może nam zagwarantować znacznie większe promocje i rabaty, niż w przypadku sklepów tradycyjnych. Zwłaszcza, jeśli jesteśmy stałymi Klientami sklepu. Bardzo łatwo można to zweryfikować, chociażby na przykładzie sklepu XXX, który gwarantuje nam najniższe ceny,sprawną obsługę i szerokie spektrum oferowanych produktów.

Działanie sklepu internetowego jest znacznie bardziej elastyczne, niż w przypadku sklepu stacjonarnego. Wystarczy kilka drobnych zmian wprowadzonych w komputerze, by w naszym sklepie odzieżowym pojawiła się nowa promocja na szale bądź płaszcze damskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here