Randki w ciemno - na co uważać

Randki w ciemno to temat rzeka. Można o nich mówić godzinami i nie wyczerpać tematu. Ma on swoich zwolenników jak i tyle samo przeciwników. Jedni się ich panicznie boją, czują obawę gdyż nie wiedzą czego się spodziewać, a inni ochoczo, z iskierką podniecenia podążają na kolejną randkę, zastanawiając się co przyniesie im ta wielka niewiadoma.

Można powiedzieć, że umawianie się na randki w ciemno nie jest biernym czekaniem na miłość a aktywnym poszukiwaniem jej. Jeśli rodzina i znajomi nie dają spokoju pytaniami o sympatię, miłość i ślub dobrym rozwiązaniem mogą okazać się randki poprzez portale internetowe. Dzięki nim na pewno zwiększymy swoje szanse u płci przeciwnej, będziemy mogli dotrzeć do większej ilości poszukujących aktywnie swojej drugiej połówki singli. Internet nie ogranicza nas ze względu na miejsce zamieszkania. Dzięki niemu możemy poznać ciekawą osobę na drugim końcu Polski. Jeżeli rozmowa w sieci okaże się fantastyczna zawsze można zrobić sobie wycieczkę do odległego miasta by poznać naszego rozmówcę osobiście.

Na co uważać przy zawieraniu znajomości w sieci?

Umawiając się na randki w ciemno należy pamiętać o kilku zasadach, m.in. by zadbać o swoje bezpieczeństwo, wszakże nie znamy osoby po drugiej stronie komputera. Choćby łączyły nas zażyłości, nie znamy prawdziwych zamiarów drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę, że nasz korespondent może coś ukrywać, nie być tym za kogo się podaje. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo nie należy przekazywać swoich danych osobistych takich jak adres zamieszkania czy też wszelkie hasła, z których korzystamy (do stron internetowych, banku).

Umawiając się z internetowym partnerem po raz pierwszy należy wybrać miejsce publiczne takie jak kino, restauracja (dla własnego bezpieczeństwa a także by nie czuć się skrępowanie- intymna atmosfera w domu mogłaby to pogłębić). Dobrym wyborem będzie również randka w godzinach porannych lub popołudniowych. Nie wybierajmy się na randki po zmroku. Przed wyborem osoby na randkę należy zwrócić uwagę czy rozmówca jest kulturalny wobec nas. Nie umawiajmy się na randki z osobami obscenicznymi. W realu nie będą oni na pewno lepsi, ich zachowanie może być co najwyżej jeszcze bardziej denerwujące. Wychodząc na randkę w ciemno wiedzmy, że zawsze możemy z niej wyjść. Nie musimy udawać, że dobrze się bawimy.

Korzystając z powyższych zasad na pewno umówimy się na randkę z kimś wartościowym. Jeżeli znajomość nie przerodzi się w głębsze uczucie, na pewno będziemy mogli liczyć na wieloletnią przyjaźń.
Wybierając się na randkę w ciemno należy również pamiętać by traktować to jako zabawę. Nie możemy się denerwować, stresować. Jest to dobrowolna forma spędzania wolnego czasu a nie przymus i przykry obowiązek. Od naszego nastawienia zależy czy będziemy się dobrze bawić. Nie oczekujmy również zbyt wiele po takiej randce. Nie nastawiajmy się od razu, że spotkamy miłość swojego życia. Jeżeli pierwszy raz okaże się fiaskiem nie poddawajmy się. Druga randka w ciemno może okazać się fantastycznym przeżyciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here